Hotel w centrum Krakowa

Podróżujesz służbowo do Krakowa? A może to miasto jest na Twojej liście przy planowaniu weekendowego wypadu? Planujesz chrzciny lub inną imprezę okolicznościową w Krakowie i chcesz zadbać także o nocleg dla gości? Niezależnie od tego, który scenariusz jest Ci bliższy – hotel w centrum Krakowa to słuszna decyzja! Wypoczynek w komfortowych warunkach, atrakcyjna lokalizacja, restauracja spełniająca wymagania nawet najbardziej wymagających smakoszy – to wszystko na co możesz liczyć podczas pobytu. Przyjazna i zawsze gotowa do pomocy obsługa to wartość dodana podczas pobytu w hotelu Ascot Premium.

  1. Hotel premium Kraków – oaza dla pracownika w delegacji
  2. Hotel w Krakowie – nowoczesne wnętrza
  3. Hotel Kraków Centrum – na co możesz liczyć?
  4. Hotel w Krakowie – dodatkowe atuty
  5. Dodatkowe atrakcje w pobliżu hotelu
Hotel w centrum Krakowa

Hotel premium Kraków – oaza dla pracownika w delegacji

Podróże służbowe kojarzą się często osobom postronnym z samymi korzyściami – możliwością zwiedzania, wypoczynkiem, biznesowymi kolacjami itp. Rzeczywistość bywa jednak o wiele bardziej skomplikowana i daleka od tego wyobrażenia. Długie godziny spędzane w pracy, nierzadko ponad standardowe osiem godzin to częsta praktyka. Tak intensywna eksploatacja nie pozostaje bez wpływu na samopoczucie i chęci do działania. Jeśli zatem szukasz miejsca, które zrekompensuje Ci trudy związane z pracą poza swoim miejscem zamieszkania – wybór hotelu Ascot Premium z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Hotel w centrum Krakowa oferuje szereg udogodnień dla swoich gości.

Hotel w Krakowie – nowoczesne wnętrza

O atrakcyjności Ascot Premium Hotel świadczy nie tylko sam fakt posiadania 5 gwiazdek, ale i powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z udogodnień tego miejsca. Nocleg w tej przestrzeni to także wysoki standard i nowoczesne wnętrza – zdjęcia pokoi dowodzą zresztą prawdziwości tego stwierdzenia.

hotel Kraków centrum

Na Twoje życzenie obsługa hotelu może także przywitać Cię o poranku podając smaczne śniadanie i aromatyczną kawę. Pożywny posiłek w takiej nowoczesnej przestrzeni zapewni Ci energię na dalszą część dnia, niezależnie od tego, czy przebywasz w Krakowie w celach prywatnych czy służbowo.

Goście mają do dyspozycji 102 miejsca noclegowe zlokalizowane w 48 klimatyzowanych pokojach. 

hotel premium Kraków

Infrastruktura hotelu jest także w pełni dopasowane do osób z niepełnosprawnościami – co pozwala skorzystać z oferty hotelu szerokiemu gronu odbiorców

Hotel Kraków Centrum – na co możesz liczyć?

Jeżeli chcesz zapewnić swoim współpracownikom czy kluczowym klientom spotkanie firmowe z okazji Wigilii. Ascot Premium Hotel zapewni nie tylko dostęp do świeżo przyrządzonych, tradycyjnych potraw w oparciu o tradycyjne przepisy, ale i całościową opiekę nad przygotowaniem takiego eventu – zaczynając od tematycznego udekorowania stołów przez oprawę muzyczną w postaci kolęd przez nastrojowe oświetlenie. To z pozoru detale, jednak to właśnie suma małych rzeczy generuje duży efekt w postaci niepowtarzalnej aury. Dzięki temu zaproszeni goście z pewnością wczują się w świąteczny klimat, a czas spędzony na tym biznesowym spotkaniu utknie w pamięci na długo. Jeżeli zatem zależy Ci na:

– zorganizowaniu niezapomnianego przyjęcia okolicznościowego,

– wykwintnych potrawach przygotowanych przez wyspecjalizowanych i doświadczonych kucharzy na bazie najlepszych składników,

– pięknym wnętrzom, które uświetnią charakter imprezy i nadadzą jej unikalnego charakteru,

– pomocnemu personelowi,

wówczas wybór hotelu Ascot Premium będzie stanowił najlepszy wybór. Do każdego wydarzenia obsługa hotelu podchodzi indywidualnie, zatem jeśli zależy Ci na spełnieniu specyficznych wymagań, chcesz zapewnić określone atrakcje i zmieścić się w wyznaczonym budżecie – doprecyzowanie szczegółów z managerem pozwoli Ci wykreować szyty na miarę program imprezy.

hotel w centrum Krakowa

Hotel w Krakowie – dodatkowe atuty

Możesz także zorganizować tu konferencję, spotkanie biznesowe lub inne okolicznościowe przyjęcie, także prywatne – począwszy od chrztu przez komunie czy inne ważne do celebrowania okazje. Dzięki dostępności pokoi hotelowych w wysokim standardzie nie musisz martwić się o odpowiednie zakwaterowanie Twoich gości. Ulokowanie ich w pięciogwiazdkowym hotelu w centrum Krakowa z pewnością dostarczy wiele atrakcji nie tylko dzięki wysokiemu standardowi pokoi, ale i wygodnej lokalizacji. Zwiedzanie okolicznych miejsc charakterystycznych dla Krakowa to wartość dodana tej lokalizacji. Dogodny dojazd i dostępność miejsc parkingowych dla gości to kolejny aspekt z repertuaru zalet tego miejsca, o którym warto wspomnieć.

serwis hotelowy

Dodatkowe atrakcje w pobliżu hotelu

Personel Hotelu Ascot tworzy otwarty personel, który dba o dostarczenie pozytywnych wrażeń swoim gościom. Dzięki nim możesz liczyć na wskazanie dostępnych atrakcji. Co więcej, obsługa hotelowa może także na życzenie zająć się organizacją wycieczki zarówno do tych najbardziej popularnych krakowskich miejsc, jak i mniej popularnych. Dzięki temu goście mają szansę poczuć klimat tego tętniącego życiem miasta!