Hotel Bania – termy zimą

Obecnie w Polsce trwają ferie zimowe. Wiele z nas zastanawia się nad miejscem, w którym mogłaby spędzić ten czas w rodzinnym gronie. Gdy za oknem śnieg warto skorzystać z zimowej aury i wybrać się w góry. Ten zimowy wyjazd nie musi jednak wcale oznaczać wyłącznie śnieżnych wyzwań na stoku, ale może również rozpieścić nas gorącymi termami. Idealnym połączeniem tych dwóch światów – zimnego i ciepłego – są Termy Bania i oferujący je Hotel Bania, wyróżniający się na tle hoteli z basenem w południowej części Polski. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Termy Bania – ferie w górach z basenem

Jeśli szukasz hotelu w górach, Hotel Bania to najlepszy wybór. Podróżując w rodzinnym gronie, z dziećmi szczególnego znaczenia nabierają atrakcje, którymi można umilić sobie i rodzinie czas. Ten wyjątkowy hotel z atrakcjami dla dzieci, z pewnością zadowoli każdego rodzica.

Do dyspozycji hotel z Aquaparkiem w górach oddaje wewnętrzne i zewnętrzne baseny, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C, wprost idealną do dziecięcych zabaw. Nie ma więc ryzyka, że zmarzniemy w najbardziej srogą zimę. Do dyspozycji dzieci hotel oddaje także strefę małego artysty oraz kino Bajka, w którym podczas bajkowego seansu można do woli objadać się popcornem!

Planując wakacje rodzinne w górach z basenem warto pomyśleć też o chwili relaksu dla siebie. Poszukując przestrzeni do wyciszenia warto zainteresować się ofertą SPA Hotelu Bania. Sauny w Strefie Anielsko są dostępne wyłącznie dla Gości Hotelu Bania i stwarzają możliwość udziału w wyjątkowym saunowaniu w saunie jodłowej lub chlebowej.

W ramach Saunarium w Termie Bania znajduje się aż 6 wyjątkowych saun, basen chłodzący oraz basen z wodą termalną. Dzięki szerokiej ofercie wellness goście hotelu mogą podziwiać bezpośrednio z wody piękne widoki na polskie Tatry. Ten hotel w górach z basenem to zatem wakacyjny strzał w dziesiątkę!

Hotel blisko stoku!

Przyjeżdżając do Białki Tatrzańskiej nie sposób nie pomyśleć o narciarskim szaleństwie. Hotel w górach oferuje bezpośredni dostęp do stoku, dzięki czemu nie tracimy czasu na dojazdy czy wypożyczenie sprzętu i jego transport. Ten hotel ze stokiem narciarskim od lat oceniany jest wysoko w wielu branżowych rankingach pod względem wygody i komfortu oferowanego swoim gościom.

Szczególnie podczas ferii warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, zwłaszcza, że nie trzeba mieć doświadczenia w narciarstwie, aby móc z niego korzystać! Zarówno na dzieci, jak i na osoby dorosłe, czekają instruktorzy i szkoły nauki jazdy na nartach, dzięki czemu można postawić swoje pierwsze kroki na stoku w bezpiecznych warunkach i pod czujnym okiem profesjonalistów. To bezpieczne rozwiązanie dla początkujących w każdym wieku.