Jakie bonusy na zakłady bukmacherskie są dostępne na rynku?

Obstawianie to dobra zabawa, ale i możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych. Aby jednak zwiększyć szanse na powodzenie, większość typerów szuka okazji, takich jak bonusy. Bonusy na zakłady bukmacherskie to swego rodzaju promocyjne oferty sprawiające, że typowanie w danym czasie staje się szczególnie atrakcyjne, np. ze względu na mniejsze ryzyko z nim związanym. Jakie są w praktyce rodzaje takich bonusów? Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółowych informacji na ten temat.

Bonusy na zakłady dla nowych graczy

Konkurencja na rynku jest ogromna i to pomimo, że firm legalnie działających na polskim rynku nie jest tak wiele. Dlatego też próbują one przyciągnąć zupełnie nowych typerów, czemu mają służyć bonusy na zakłady bukmacherskie właśnie dla nowych graczy. To różnego rodzaju bonusy powitalne, zazwyczaj powiązane z dokonaniem pierwszej wpłaty na konto, dzięki czemu zyskuje się darmowe środki na grę, freebety, a także zakłady bez ryzyka. Zakłady bukmacherskie bonusy to w tym przypadku po prostu zachęty do tego, aby założyć konto na stronie internetowej danej firmy oraz zdecydować się na grę w nadziei, że typer pozostanie z nimi na dłużej.

Bonusy dla stałych graczy

Kolejny typ to bonusy dla graczy stałych, czyli takich, którzy już od pewnego czasu mają konto na stronie danego buka. Najczęściej jest to cashback, czyli zwrot z części przegranych zakładów. Inny to freebet, a także zakład bez ryzyka. Stali gracze zdecydowanie powinni więc śledzić oferty swoich ulubionych firm bukmacherskich oraz sprawdzać, co w danym czasie im oferują. Może się bowiem okazać, że propozycja ta jest naprawdę ciekawa i warto z niej skorzystać.

Bonusy za polecenie nowego typera

Jak wspomnieliśmy, konkurencja na rynku bukmacherskim jest naprawdę duża. Nic więc dziwnego, że firmy chcą przyciągać nowych graczy, czemu mają służyć bonusy za polecenie. Zazwyczaj są one przyznawane obu stronom, czyli polecającemu oraz polecanemu tak, aby docenić każdą ze stron. Większość legalnych firm posiada taką ofertę, dlatego również warto ją sprawdzić.

Bonusy na zakłady na urządzeniach mobilnych

Obecnie znacząca część typerów obstawia zakłady na aplikacjach mobilnych. Atutem takiego rozwiązania jest wygoda, oczywiście, o ile aplikacja działa bez zarzutów oraz jest funkcjonalna. Wielu bukmacherów oferuje więc specjalne bonusy na zakłady bukmacherskie właśnie na urządzeniach mobilnych, obowiązujące tylko wtedy, gdy korzysta się z aplikacji. Zazwyczaj są to freebety, a także cashbacki, choć zależy to od buka i jego aktualnej propozycji.

Bonusy na określone wydarzenia

Są w świecie sportu wydarzenia, które u bukmacherów oznaczają szczególnie intensywny czas. Przykładem są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej lub też finał Ligi Mistrzów. Wielu z nich ma ofertę specjalną dedykowaną właśnie na takie wydarzenia po to, aby przyciągnąć nowych graczy oraz zachęcić do obstawiania. Ponownie więc warto sprawdzać taką ofertę, może się bowiem okazać, że nasz ulubiony bukmacher również ją posiada i jest ona szczególnie atrakcyjna.

Bonusy na zakłady bukmacherskie to bardzo ciekawa propozycja dla typerów, którzy chcą czerpać większą radość z gry, ale i więcej wygrywać. Taka oferta zmienia się również w czasie, zdecydowanie więc warto ją śledzić i wybierać dla siebie możliwie jak najlepsze promocje, pozwalające na obstawianie z większym sukcesem.