BoniFaCio – hotel i spa pod Warszawą

Szukasz miejsca na weekend we dwoje blisko Warszawy? A może marzy Ci się odpoczynek w gronie znajomych czy samotny relaks? Hotel Resort SPA BoniFaCio ma wiele do zaoferowania. Przekonaj się sam.

Dla duszy i ciała

Ten wyjątkowy SPA hotel sprawi, że już po jednym dniu pobytu poczujesz się wypoczęty i zrelaksowany. W ofercie hotelu znajdują się specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne i wellness. Jedynie godzina drogi z Warszawy dzieli Cię od bezpośredniego kontaktu z naturą i wypoczynku pośród łąk i lasów, a to wszystko w towarzystwie masażystów, kosmetologów i doświadczonych fizjoterapeutów. 

Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie, docenisz nie tylko otoczenie hotelu zachęcające do spacerów i joggingu, ale również zaplecze sportowo-rekreacyjne, które dla Ciebie przygotowaliśmy. W ramach pobytu w Hotelu BoniFaCio możesz korzystać z basenów, w tym spektakularnego pełnowymiarowego basenu pływackiego umieszczonego pod gołym niebem. Organizujemy wyprawy po okolicznych lasach, a także jazdy konne w terenie.

Dla gości zorganizowanych

Na terenie hotelu z przyjemnością witamy również grupy zorganizowane – jesteśmy doskonale przygotowani na zapewnienie komfortowego wypoczynku i kreatywnej przestrzeni na okres wyjazdów integracyjnych i spotkań firmowych. Jeśli zatem szukasz sprawdzonego miejsca do zorganizowania imprezy integracyjnej pod Warszawą – zachęcamy do kontaktu. Dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Dla rodzin z dziećmi

BoniFaCio to coś znacznie więcej niż po prostu hotel SPA z basenem. To kompleksowy ośrodek, który zapewnia holistyczną opiekę nad gośćmi. Zapewniamy relaks na najwyższym poziomie, doskonałą kuchnię, fantastyczne widoki, profesjonalną obsługę. Dodatkowo naszą ofertę kierujemy także do rodzin z dziećmi – mali goście są u nas mile widziani, a specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę urodzinową, a także szereg udogodnień, takich jak strefę kulinarną „Kraina Pyszności”, opiekę animatorów, pokój zabaw i bogaty program edukacyjno-sportowy. Przyjeżdżając do nas ze swoim milusińskim możesz oddać się relaksowi, a my zaopiekujemy się Twoją pociechą – cała rodzina z pewnością wyjedzie od nas szczęśliwsza i będzie chciała powracać!