Rejsy po odrze – świetny pomysł na imprezy okolicznościowe

Rejsy po Odrze – świetny pomysł na imprezy okolicznościowe

Organizacja ważnego spotkania rodzinnego nie musi oznaczać obiadu w tradycyjnej restauracji. Dużo ciekawszym rozwiązaniem będzie urządzenie przyjęcia na statku. Jeśli jesteś z okolic Szczecina rejs statkiem połączony ze spotkaniem z bliskimi może być strzałem w dziesiątkę, który zaskoczy Twoich gości i pozwoli stworzyć niezapomniane wspomnienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – przeczytaj ten tekst.  

  1. Dlaczego warto zorganizować uroczystość na statku?
  2. O czym należy pamiętać organizując rejs po Odrze?

Urodziny, jubileusz, ślub, chrzciny czy wieczór panieński. Okazji do świętowania w życiu jest naprawdę wiele. Jeśli jesteś osobą, której zależy na tym, żeby przyjęcia zapadały w pamięć, zastanów się nad zorganizowaniem imprezy na wodzie. Rejs statkiem połączony z uroczystością na pokładzie będzie idealnym pomysłem. Żeby zamienić go w piękną przygodę, musisz pamiętać o kilku kwestiach. 

Dlaczego warto zorganizować uroczystość na statku?

Wyjątkowe okoliczności wymagają specjalnej oprawy. Rejsy po Odrze to oferta dla osób, ceniących sobie przede wszystkim bliskość natury i wody. Leżący nad rzeką Szczecin umożliwia organizację rejsów dopasowanych do potrzeb. W ofercie dostępne są opcje dopasowane do różnych okoliczności. Również takie, gdzie będziesz miał możliwość zamówić catering na pokład. 

Możesz także zorganizować rejs tematyczny połączony z poznawaniem i podziwianiem zielonych okolic wokół miasta, lub wręcz na odwrót – pozwalający zobaczyć Szczecin i jego panoramę z nowej perspektywy, pływając po słynnym porcie. Odra ma różne oblicza, a statek to najlepszy sposób na ich poznanie.     

O czym należy pamiętać organizując rejs po Odrze?

Wycieczki po Odrze cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to ciekawa przygoda zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Bogata oferta pozwala zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla bliskich. Jednak przed wypłynięciem w rejs należy odpowiednio się przygotować.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wypływając w rejs zawsze stosuj się do wskazówek osób pracujących na statku. Należy zwrócić uwagę, żeby goście nie wychylali się poza barierki statku i bezwzględnie przestrzegali wszelkich zasad panujących na pokładzie. Dzieci powinny zawsze pozostawać pod opieką dorosłych. Zadbaj o to, aby każdy przybył do portu na czas i nie przegapił godziny odpłynięcia, bo wtedy ominie go cała atrakcja.

Przygotuj gości

Decydując się na zorganizowanie imprezy na statku, powinieneś odpowiednio wcześniej przygotować na to gości. Pamiętaj, że może zdarzyć się tak, że niektórzy z nich zrezygnują z udziału w przyjęciu. Strach przed wodą lub złe samopoczucie wywołane ruchem statku na wodzie, może być tego powodem. Przyjmij to ze zrozumieniem i bez urazy. Wcześniejsza informacja o tym, że miejscem spotkania będzie statek, pozwoli im także dobrać odpowiedni stój do wydarzenia. 

Wybierz najlepszą porę

Wszelkiego rodzaju uroczystości na świeżym powietrzu najlepiej planować w okresie wiosennym i letnim. Piękna pogoda będzie sprzymierzeńcem. Podczas rejsu możliwe będzie podziwianie pięknej wody, nabrzeżnej roślinności oraz widoków na Szczecin. Wycieczki po Odrze przy zachodzie słońca będą dodatkową atrakcją. Różnobarwne promienie słoneczne odbijające się od wody staną się także idealnym tłem do zdjęć. 

Rejsy statkiem to wspaniała atrakcja dla turystów, ale także możliwość urozmaicenia spotkania rodzinnego. Organizacja rejsu statkiem sprawi, że ważny dzień stanie się niezapomnianym przeżyciem i piękną pamiątką.