Sale konferencyjne na Mazurach: dlaczego warto?

Mazury to raj dla turystów, którzy lubią wypoczywać w atrakcyjnych okolicznościach przyrody, ale i aktywnie spędzać czas wolny. Jest to także doskonała lokalizacja na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji oraz innych wydarzeń, które wymagają wynajęcia profesjonalnych sal konferencyjnych. A tych zdecydowanie nie brakuje na Mazurach. Sprawdźmy zatem, co właściwie kryje się pod zagadnieniem ”sale konferencyjne na Mazurach”.

Jeśli szukacie Państwo lokalizacji idealnej dla wszelkich spotkań biznesowych, warto przyjrzeć się bliżej temu, co oferują hotele konferencyjne na Mazurach. Klimatyzowane sale konferencyjne, komfortowe pokoje, a do tego wspaniałe okoliczności przyrody… czy można chcieć czegoś więcej? Mazury z pewnością nikogo nie rozczarują.

Sale konferencyjne na Mazurach: dlaczego warto?

Malownicze województwo warmińsko-mazurskie co roku przyciąga wielu turystów. Nie bez przyczyny. Na Mazurach znajduje się jedno z największych skupisk jezior. Dlatego ściągają tam miłośnicy sportów wodnych, rodziny z dziećmi, ale i wszyscy, którzy pragną zorganizować służbowe spotkania w urokliwej okolicy.

W ostatnim czasie region stale się rozwija, również biznesowo. Tym samym na Mazurach powstaje wiele nowych obiektów konferencyjnych, które przyciągają nowych klientów biznesowych. Liczne sale konferencyjne w woj. warmińsko-mazurskim oferują nowoczesny sprzęt najwyższej klasy i profesjonalną obsługę. Często proponują też swoim gościom atrakcyjną bazę noclegową oraz wyjątkowe zaplecze gastronomiczne.

Jeśli planujesz organizację konferencji lub imprez integracyjnych w pobliżu najpiękniejszych polskich jezior, Mazury są miejscem idealnym.

Pałac Mortęgi: wyjątkowe miejsce na wyjątkowe okazje

Jednym z wyjątkowych miejsc, na które warto zwrócić uwagę, przeglądając obiekty konferencyjne, jest Pałac Mortęgi Hotel & SPA, znajdujący się w Lubawie. Jest to wysokiej klasy obiekt, który łączy styl, historię i nowoczesność. Pałac Mortęgi jest zabytkowym kompleksem budynków, w skład którego wchodzą wchodzą: Pałac, Dworek, Oficyna, Powozownia, Browar, Sala sportowa, Sala zabaw, Kaplica, Stajnie, Ujeżdżalnia oraz Owczarnia, Willa Jana, Spichlerz.

Atrakcyjne otoczenie, nowoczesne wyposażenie wnętrz, elastyczność oferty – to wszystko znajdziecie Państwo w Pałacu Mortęgi. Do dyspozycji gości biznesowych pozostaje także wyjątkowa oferta sal konferencyjnych.

Sale posiadają wyjątkowy wystrój, ponadto są w stanie pomieścić od 10 do nawet 200 osób, co stwarza wiele interesujących możliwości. W budynku Pałacu znajduje się m.in. reprezentacyjna sala, idealna dla prestiżowych spotkań dla maksimum 50 osób. Gabinet Jana doskonale sprawdzi się jako klimatyczna sala, idealna do organizacji kameralnych spotkań biznesowych. Z kolei Sala Melchiora pomieści nawet 200 osób. To tylko kilka interesujących propozycji, które znajdą Państwo w Pałacu Mortęgi. By przejrzeć całą ofertę, wraz z galerią zdjęć, należy zajrzeć tutaj: www.palacmortegi.pl.

Warto dodać, że Pałac Mortęgi Hotel & SPA to także atrakcyjne miejsca noclegowe. Hotel oferuje łącznie 50 pokoi i apartamentów, do dyspozycji gości pozostaje również klimatyczna strefa odnowy biologicznej.

Podsumowując, jeżeli chcecie Państwo zorganizować konferencję, imprezę integracyjną bądź kameralne spotkanie biznesowe i szukasz wyjątkowego miejsca w nieprzeciętnej lokalizacji, Pałac Mortęgi Hotel & SPA z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy.