Idealne miejsce na weekendowy wypoczynek w pobliżu Warszawy – hotel BoniFaCio

Hotel sportowy BoniFaCio Spa&Sport Resort (https://www.hotelbonifacio.pl/) jest miejscem nastawionym na aktywne spędzanie czasu, a także wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Ze względu na położenie ośrodka, pobyt w nim pozwala cieszyć się bliskością natury bez natłoku hałaśliwych turystów. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja hotelu – tylko około godziny drogi od Warszawy i 24 km od Portu Lotniskowego w Modlinie. Ponadto w najbliższej okolicy BoniFaCio znajdują się atrakcje turystyczne, takie jak Pradolina Wkry – szlak kajakowy, Sanktuarium Maryjne w Smardzewie, Twierdza w Modlinie, Ruiny Zamku w Ciechanowie i Szlak Drewnianej Architektury Sakralnej, czyli zabytkowe kościoły w kilku pobliskich miejscowościach.

Hotel SPA

Hotel SPA blisko Warszawy

Sportowa infrastruktura hotelu blisko Warszawy została przygotowana z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości pozostaje wiele atrakcji sportowych: baseny (zewnętrzny i kryty), siłownia, zajęcia fitness, szlaki rowerowe, trasy biegowe, korty tenisowe i boiska przeznaczone do gier zespołowych.  

Dla osób, którym zależy przede wszystkim na odpoczynku oprócz bliskości natury przypadnie do gustu także strefa Spa & Wellness. Zabiegi pielęgnacyjne pozwalają spędzić chwile relaksu w spokojnej atmosferze i jednocześnie poprawić kondycję skóry. Spa umożliwia pobyt w saunie i jacuzzi, masaże, okłady oraz Rytuały Hammam – orientalne spa popularne w kulturze tureckiej  lub Rasul – peeling przy użyciu glinek. Oprócz tego w ofercie znajdują się również dodatkowe usługi kosmetyczne, w tym manicure. Podczas zabiegów stosowane są najwyższej jakości kosmetyki przeznaczone do tego rodzaju pielęgnacji.

Mazowsze

Wyjątkowe smaki

W budynku mieści się kilka restauracji i barów, które w swojej kuchni wykorzystują rośliny i owoce oraz zwierzynę pochodzącą z otaczających hotel lasów i gospodarstw. Wszystkie te restauracje w okolicach Warszawy działają zgodnie z ideą slow food, opierającą się na posiłkach przygotowywanych w tradycyjny sposób z naturalnych składników. Podstawą kuchni są zarówno regionalne dania sezonowe, jak i potrawy śródziemnomorskie. Ponadto w menu uwzględnione zostały pozycje dla osób na diecie wegetariańskiej, wegańskiej oraz bezglutenowej

BoniFaCio jest hotelem przyjaznym rodzinie. Poza ofertą wypoczynkową dla dorosłych ma do zaproponowania wiele atrakcji również najmłodszym gościom, w tym salę zabaw, kursy gotowania, zajęcia edukacyjne w leśnym przytulisku dla zwierząt, a nawet szkołę jazdy konnej. Dzieci będą mogły skorzystać także z zajęć na basenie, strzelnicy łuczniczej oraz warsztatów ogólnorozwojowych prowadzonych przez doświadczonych animatorów.

Pary decydujące się na odpoczynek w BoniFaCio mogą liczyć na specjalny pakiet, dzięki któremu będą mogły doświadczyć między innymi wieczoru w hotelowym spa, zmysłowego masażu przy użyciu ciepłego wosku czy romantycznej kolacji przy świecach przygotowanej przez obsługę. Pomysłowe atrakcje dla dwojga czynią hotel miejscem, w którym można spędzić udany weekend pod Warszawą we dwoje.

Rozwiązania dla biznesu

Ośrodek należy również do najlepiej wyposażonych hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim. W obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne przygotowane specjalnie z myślą o gościach biznesowych i delegatach. To centrum konferencyjne pod Warszawą świetnie sprawdzi się również jako miejsce do zorganizowania szkoleń dla firm, branżowych eventów, bankietów i wystaw. W budynku znajduje się też hybrydowe biuro umożliwiające pracę zdalną poza miastem, w otoczeniu ciszy i przyrody.