Arena Mocy – Największe pole paintballowe w Polsce

Paintball to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce przeżyć wspaniałą przygodę, świetnie się bawić, wypocząć aktywnie. Wystarczy założyć odpowiedni strój, chwycić po marker do paintballa i ruszyć do boju w celu osiągnięcia upragnionego celu. Jeśli ktoś chce miło spędzić czas, to najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie Areny Mocy.

Jakie atrakcje oferuje Arena Mocy?

Arena Mocy jest parkiem rozrywki i rozwoju, który znajduje się z dala od zgiełku miasta, pośród zieleni. Jest to największe pole paintballowe w Polsce Zróżnicowany teren idealnie nadaje się do tego, aby stworzyć na nim warunki sprzyjające grze w paintballa. Został ufortyfikowany w taki sposób, aby idealnie oddać klimat tego niezwykłego miejsca. Są liczne bunkry, rury, tunele, pojazdy, strumienie i szereg przeszkód. Arena Mocy to gwarancja zróżnicowanej rozrywki, dzięki czemu dla każdego znajdzie się coś miłego. Można liczyć przede wszystkim na wspaniałą zabawę, ale nie brakuje również okazji do zrelaksowania się w strefie zielonej, pośród drzew. Arena Mocy ma tu zaoferowania 4 starannie zagospodarowane poligony służące do gry w paintball, zgodnie ze scenariuszem.

Paintball - przed grą

Możliwe jest nawet połączenie wszystkiego w jedno pole bitewne, co wspaniale sprawdza się, gdy ktoś organizuje imprezy integracyjne. Jest także strzelnica paintballowa, na której świetnie bawią się dorośli i dzieci. Kolejną atrakcją będzie jazda samochodem terenowym, która dostarcza nutki adrenaliny. Na Arenie Mocy znajdują się także specjalne tory, które zostały przeznaczone do jazdy autami sterowanymi zdalnie, czyli za pomocą radia. Po ekstremalnych przeżyciach warto ochłonąć podczas spacerowania alejkami, biesiadowania w strefie ognisk. Jest wobec tego czas na zmęczenie się i chillout, odświeżenie pod prysznicem. Klienci mogą liczyć na elastyczną ofertę, przygotowanie rozmaitych atrakcji zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Przeżyj wspaniałą przygodę na polu paintballowym

Paintball to świetna propozycja na imprezy firmowe, można poprawić komunikację w zespole, zintegrować pracowników, wyłonić osoby o cechach lidera. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności, aby rozpocząć swoją przygodę z grą w paintball. Na Arenie Mocy dostępni są doświadczeni instruktorzy, którzy wszystko wytłumaczą i pokażą także jak obsługiwać marker do paintballa. Zapewnią również bezpieczeństwo, najwyższej jakości ochronę wliczoną w cenę usługi. Wystarczy dokonać rejestracji, co można zrobić telefonicznie lub przez internet. Po przybyciu do miejsca docelowego nastąpi dobranie sprzętu niezbędnego do wejścia na pole paintball i instruktaż. Wiele osób decyduje się na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego na polu paintballowym, można również wybrać indywidualne rozgrywki.

Paintball - zaczynamy grę

Jeśli ktoś chce spędzić miło czas w gronie znajomych, przyjaciół lub rodziny, to Arena Mocy nadaje się do tego idealnie. Będzie to rewelacyjne rozwiązanie także w przypadku dzieci i młodzieży, nie trzeba martwić się o żadne zagrożenia ze względu na zastosowanie odpowiednich środków ochronnych. Na Arenie Mocy znajdują się tory do biegów przeszkodowych, co pozwala przetestować swoje umiejętności i sprawdzić wytrzymałość organizmu. Są również place zabaw kreatywnych, więc nawet najmłodsi będą w pełni zadowoleni. Arenę Mocy może odwiedzić każdy, nie jest to rozrywka przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców Krakowa i okolic.