Co powinieneś wiedzieć o przeszczepie włosów w Turcji?

Borykasz się z problemem łysienia? Zastanawiasz się nad tym, jak zniwelować ten problem? Marzysz o odzyskaniu dawnej bujnej fryzury? Jeśli choć na jedno z tych pytań udzieliłeś odpowiedzi twierdzącej – jesteś w dobrym miejscu!

  1. Przeszczep włosów Turcja – u kogo się sprawdzi?
  2. Zabieg przeszczepu włosów w Turcji to gwarancja jakości
  3. Jaka jest wartość dodana takiego wyjazdu?

Przeszczep włosów Turcja – u kogo się sprawdzi?

Utrata włosów i postępujące łysienie to dla wielu mężczyzn źródło kompleksów. Próbowałeś różnych metod, od mezoterapii, przez stosowanie specjalistycznych kosmetyków lub suplementów? Podjęte przez Ciebie wysiłki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Jeśli owszem, wówczas przeszczep włosów może pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów! Statystyki nie kłamią – łysienie androgenowe dotyka nawet 70% mężczyzn i 50% kobiet. Z tego właśnie powodu zabieg przeszczepienia mieszków włosowych cieszy się tak dużą popularnością. Sprawdzona klinika transplantacji włosów to chętnie odwiedzany obiekt przez osoby w różnym wieku. Doświadczeni specjaliści, nowatorskie metody, profesjonalny sprzęt – to wszystko stanowi elementy składowe, które przekładają się na wysoką skuteczność zabiegu Fue. Warto też dodać, że Turcja jest liderem w kontekście zabiegów medycyny estetycznej. W ramach tzw. turystyki medycznej do Turcji co roku przybywa ok. 70 000 osób. To powinno stanowić dla Ciebie potężny argument przemawiający za tym, aby skorzystać z zabiegu transplantacji włosów. Fachowa opieka i skuteczne metody przywrócą upragniony wygląd i dawną pewność siebie. 

Przeszczep włosów w Turcji

Zabieg przeszczepu włosów w Turcji to gwarancja jakości

Decyzja o przeszczepie jest zapewne poprzedzona długimi analizami. Niejednokrotnie na przeszkodzie stoją koszty i obawa przed tym, czy taka metoda będzie skuteczna. W ostatnich latach popularnością cieszy się przeszczep włosów metodą Fue oraz DHI w Turcji. Cechuje się wysokim stopniem skuteczności oraz przystępną ceną. Transplantacja włosów jest przeprowadzana przez wysokiej klasy specjalistów. Przeszczep włosów DHI to zabieg cieszący się bardzo dobrą reputacją wśród pacjentów. Przybywają oni z różnych zakątków świata, aby spełnić swoje marzenie o odzyskaniu dawnej pewności siebie i o bujnej czuprynie.

Na czym polega skuteczność tej metody? Otóż wyraża się to w pierwszym etapie w zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Kolejny krok polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych z tzw. obszaru biorczego pacjenta, a następnie na umiejscowieniu ich w pożądanych miejscach. 

Odwiedź naszego bloga i dowiedz się więcej!

Jaka jest wartość dodana takiego wyjazdu?

Warto wziąć pod uwagę, że niższa cena przeszczepu włosów w Turcji to nie jedyna korzyść. Na uwagę zasługuje także fakt, że po przeszczepie włosów masz także czas przewidziany na zwiedzanie tureckiego miasta. Pobyt w Stambule może być świetną atrakcją i szansą na poszerzenie horyzontów. W pędzie codziennego życia nie zawsze można wygospodarować czas na takie turystyczne wypady. Z kolei w sytuacji, gdy zabieg przeszczepu włosów przeprowadzany jest w Turcji, warto skorzystać z możliwości odwiedzenia Stambułu.

Podsumowując, jeżeli szukasz skutecznego sposobu, który pozwoli Ci zagęścić włosy, zabieg przeszczepu włosów metodą Dhi powinien spełnić Twoje oczekiwania. Co więcej, podczas takiego krótkiego pobytu w Stambule będziesz też mógł naładować baterie. Turystyka medyczna nabiera popularności. Wynika to z eksperckiej wiedzy tureckich specjalistów oraz przystępnych cen. Przekonaj się na sobie o skuteczności metody dhi!

Kliniką godną polecenia w Turcji jest Esthetic Trip. Możesz wejść na stronę internetową firmy, zapoznać się z jej ofertą oraz wysłać swoje zdjęcia do analizy, zupełnie za darmo. 
Życzymy odważnych decyzji i dużo włosów na głowie.