Jak aktywnie spędzić rocznicę ślubu?

Są takie dni, które mają szczególne znaczenie i chciałbyś to podkreślić, chociażby przez spędzenie ich w inny sposób niż na co dzień? Zbliża się rocznica Waszego ślubu? Zobacz, jak możecie ją przeżyć, aby był to niezapomniany czas.

Pomyśl, co sprawia Wam najwięcej radości

Zanim zaczniesz przygotowania do świętowania kolejnej rocznicy ślubu, zastanów się, co sprawia Wam najwięcej przyjemności. Nie ma sensu wykupywać skoku na bungee, jeśli któreś z Was ma lęk wysokości czy wycieczki w góry, jeśli nie lubicie tego typu wysiłku. Nawet spędzenie wieczoru w domu, może być wspaniale przeżytym wydarzeniem, jeśli tylko zadbasz o atmosferę i dobrze się do tego przygotujesz. W końcu ma to być czas, który spędzicie tak, jak lubicie i który będzie przyjemny dla Was obojga.

Jeśli chodzi o możliwość spędzenia czasu tylko we dwoje, możecie zdecydować się na uroczystą kolację. Tutaj do wyboru będziesz miał zarezerwowanie stolika w Waszej ulubionej restauracji albo przygotowanie romantycznej kolacji w domu. W tym drugim przypadku warto, abyś pomyślał o zapaleniu świec czy włączeniu delikatnej muzyki, co pozwoli stworzyć intymną i jednocześnie romantyczną atmosferę.

Lubicie spędzać czas poza domem? Przemyśl zarezerwowanie hotelu na weekend, z propozycją dla dwojga. Wiele takich miejsc oferuje nie tylko zwiedzanie najbliższej okolicy, ale również korzystanie ze SPA, a serwowana kolacja czy wystrój pokoju, będą podkreślały wyjątkowość okazji, z powodu której się tam znaleźliście.

Pamiętaj o drobnym upominku

Podczas świętowania rocznicy ślubu, ważne są drobiazgi, które pokazują, że ta druga osoba ciągle jest dla nas ważna. Możesz zdecydować się na biżuterię z odpowiednim grawerem, ramkę ze zdjęciem i dedykacją, albo zamówienie obrazu na płótnie.

Wiesz, że Twoja druga połówka marzy o zrobieniu jakiegoś kursu, locie motolotnią czy egzotycznej podróży? Możesz wykupić takie atrakcje, a następnie wręczyć voucher, który będzie o tym informował. Dobrym dodatkiem będzie kartka na złote gody, która nie tylko będzie nawiązywała do Waszej rocznicy, ale również pozwoli na eleganckie wręczenie takiego prezentu, wraz z życzeniami, które będziesz mógł wypisać samodzielnie albo skorzystać z gotowego wzoru.

Prezent dla dwojga czy dla drugiej połówki?

Zanim zaczniesz wybierać prezent, który będzie miał podkreślić wyjątkowość tego dnia, zastanów się, czy ma to być coś, z czego skorzystacie obydwoje, czy coś, co spełni marzenia Twojej drugiej połówki. Macie wspólne hobby? Sprawa będzie łatwiejsza, bo wśród licznych propozycji znajdziesz np. lot balonem, kurs wspinaczki, kurs nurkowania, czy możliwość pobytu na strzelnicy.

Decydując się na prezent dedykowany ukochanej osobie, możesz się zastanowić, czy ma to być coś, z czego będzie korzystała przez lata np. zegarek z grawerem, czy może wymarzony kurs. Bez względu na to, jaki to będzie prezent i czy dla dwojga, czy nie, najważniejsze jest, aby odpowiadał na Wasze oczekiwania i preferencje. Wówczas taka rocznica będzie wspaniałym wspomnieniem, a jej przeżywanie da Wam wiele radości.

Artykuł sponsorowany