Biuro podróży Event-Tours – najlepszy wybór na wycieczkę do Berlina

Wakacyjna wycieczka do Berlina.

Berlina to jedno z najpiękniejszych miast w Europie i nie powinno być pominięte podczas podróży do Niemiec. Nasze biuro podróży Event-Tours oferuje wycieczki do Berlina z przewodnikiem, co pozwoli podróżującym na poznanie miasta w sposób pełny i ciekawy. Nasza firma jest znana w branży turystycznej z powodu doskonałych usług i pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Zapewnimy Ci wygodną wycieczkę z nowoczesnymi autobusami i wykwalifikowanymi przewodnikami, którzy zapewnią Ci potrzebną wiedzę o historii Berlina. Zapraszamy Cię do zarezerwowania wycieczki już dziś!

Co uwzględnia wakacyjna wycieczka do Berlina?

Jako doświadczone biuro podróży, Event-Tours jest idealnym wyborem na wycieczkę do Berlina. Nasze autobusy są w pełni wyposażone w klimatyzację, co zapewni Ci komfort podczas podróży. Nasi przewodnicy są w pełni wykwalifikowani, a słuchawki tour-guide zapewnią Ci słyszalność podczas zwiedzania. Oferujemy wycieczki w każdy czwartek i niedzielę od lipca do września, co pozwoli Ci na wybór odpowiedniego terminu wycieczki.

Podczas naszej wycieczki zobaczysz najważniejsze zabytki Berlina, takie jak Brama Brandenburska, Reichstag, Wyspa Muzeów i Zamek Cesarski. Przewodnikom zależy na tym, żeby zapewnić Ci pełne wrazeń z tej niesamowitej wycieczki. W trakcie wycieczki przejdziemy się również po Unter den Linden, aby poznać historię rozwijającego się miasta.

Nie tylko zobaczysz najważniejsze zabytki, ale również skosztujesz miejscowych przysmaków, takich jak kiełbaska currywurst. Jest to jedno z najsłynniejszych dań w Berlinie i na pewno zostanie Ci w pamięci po całej wycieczce. Spróbujesz prawdziwe niemieckie smaki i odkryjesz atmosferę miasta, dzięki czemu poczujesz się jak swojski mieszkaniec Berlina.

Przewidujemy trzy bloki spacerowe, każdy po ok. 1,5 godziny wolnego i ciekawego spaceru. W trakcie każdego ze spacerów przewodnik opowie o miejscach w Berlinie, które zobaczymy i które stanowią o elementach jego historii. Nie zabraknie również czasu wolnego stanowiącego odrębny blok w ilości 90 minut. Podczas czasu wolnego będzie możliwość poznania oferty gastronomicznej, odwiedzin punktów z lokalnymi pamiątkami czy nawet zakupów art. spożywczych.

Istnieje również możliwość zwiedzania miasta poza sezonem letnim, w tym przypadku skontaktuj się z naszym biurem podróży, a pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego terminu wyjazdu.

Jak zamówić wakacyjną wycieczkę do Berlina?

Jeśli szukasz idealnej wycieczki do Berlina, Event-Tours to idealne rozwiązanie. Z nami zobaczysz najważniejsze zabytki, spróbujesz lokalnych przysmaków i poznasz historię miasta w sposób ciekawy i przyjemny. Nie wahaj się i zarezerwuj już dziś swoją wycieczkę! W sezonie letnim wyjeżdżamy z miejscowości nadmorskich: Niechorze, Rewal, Trzęsacz, Pobierowo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Międzywodzie. Miastem wyjazdowym jest również Szczecin. Aby zamówić miejsca na wycieczkę wystarczy skontaktować się z Biurem Podróży Event-tours telefonicznie lub mailowo i dokonać rezerwacji wybranego terminu.