Garmin Epix Gen 2. Sięgnij po sprzęt dla profesjonalistów

Sięgnij po smartwatche Garmin Epix Gen 2 i przekonaj się sam, że profesjonalizm i najwyższa funkcjonalność mogą iść w parze z atrakcyjną ceną oraz niezwykle eleganckim wyglądem. Dzięki nim możesz w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje dotyczące Twojego organizmu, a także monitorować swoje ćwiczenia, sprawdzać czas oraz cieszyć się szeregiem innych funkcji, doskonale dostosowanych do Twoich potrzeb.

Garmin Epix Gen 2 stanowi świetny dodatek do każdej stylizacji. Prezentuje się elegancko, ma duży i wygodny wyświetlacz, a do tego jest trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Wszystko to sprawia, że sięgnęły po niego już tysiące zadowolonych użytkowników. Co więcej, różnorodne modele dostępne na rynku łatwo dopasować do swojego stylu oraz potrzeb.

Garmin Epix Gen 2 – najwyższa jakość dla wymagających

Wybierz Garmin Epix Gen 2, jeśli zależy Ci na profesjonalnym urządzeniu, które nie zawiedzie Cię nigdy. Smartwatch ten został stworzony z myślą o osobach szczególnie aktywnych, które nie boją się wyzwań i zawsze są gotowe na pokonywanie własnych barier. Po jego założeniu jest to nie tylko możliwe, ale nawet łatwiejsze, a wszystko dzięki szeregowi funkcji, przy pomocy których zatroszczysz się o swoje zdrowie i zoptymalizujesz plan treningowy.

Garmin Epix Gen 2 to wiele funkcji zamkniętych w bardzo dopracowanej formie. Gwarantuje on duży i wygodny ekran dotykowy, który jest wygodny i łatwy w obsłudze dzięki funkcji celowania dotykowego. Co więcej, wszystkie elementy tego smartwatcha zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, więc nie musisz się martwić na każdym kroku tym, że go uszkodzisz. 

Ogromne możliwości zawsze pod ręką

W Garmin Epix Gen 2 przygotowane zostały wszystkie profesjonalne rozwiązania, które wydłużą możliwy czas pracy urządzenia tak, abyś zawsze mógł z niego korzystać bez najmniejszego problemu. Najnowsze smartwatche mogą służyć Ci bez ładowania nawet przez 16 dni, wyświetlając przystępne animacje treningów wydolnościowych czy odpowiadając za monitorowanie oddechu. Monitoruj wszystkie swoje funkcje życiowe przy użyciu jednego urządzenia, obserwuj wyniki swoich treningów, a nawet sięgaj po ulubioną muzykę – wszystko to gwarantuje Ci Garmin Epix Gen 2.

Korzystaj z globalnych systemów nawigacji satelitarnej w celu poprawy dokładności pozycji

Smartwatch od Garmin oferuje wygodne, kolorowe mapy CourseView, które zdecydowanie ułatwią Ci zarówno ćwiczenia w terenie, jak i codzienne poruszanie się po mieście. Precyzyjna nawigacja świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji, a postępując zgodnie z zaleceniami dotyczącymi treningów biegowych, zawsze pokonywać będziesz optymalne trasy, dostosowane do Twoich możliwości.

Poznaj swój organizm, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, snu, wysiłku i innych

W Garmin Epix Gen 2 zabraknąć nie mogło różnorodnych czujników, dzięki którym będziesz mógł ocenić intensywność wysiłku. Kontroluj wysiłek fizyczny oraz swoje możliwości, w czym pomoże Ci np. monitorowanie nawodnienia. Rejestruj też jakość swojego snu, stres czy rezerwy energii swojego ciała. Wszystko to pomoże Ci lepiej dbać o swoje zdrowie i mieć wszystko pod kontrolą.

Ciesz się z ogólnej sprawności fizycznej – funkcja treningowa Ci w tym pomoże

W Garmin Epix Gen 2 nie mogło zabraknąć oczywiście również funkcji stworzonych z myślą o prawdziwych sportowcach. Wbudowanych profili aktywności jest niezwykle dużo i są dostosowane do różnych typów aktywności fizycznych, od pływania, przez bieganie, aż po jazdę na rowerze, czy nawet grę w golfa. Dzięki temu Garmin Epix Gen 2 nadaje się dla każdego.