Poznaj luksusowy hotel w Poznaniu

Poznaj luksusowy hotel Poznań – miejsce twoich przyjęć

W życiu każdego człowieka pojawiają się momenty, które chcemy w wyjątkowy sposób uczcić. Mogą to być urodziny, imieniny, jubileusze, a w końcu i ślub, wesele czy 18 urodziny. Jeżeli i ty planujesz w najbliższym czasie takie wydarzenie i nie wiesz, gdzie w Poznaniu mógłbyś je zorganizować, z pomocą przychodzi ci luksusowy hotel www.andersiahotel.pl. Korzystne położenie, luksusowe wnętrza, a do tego atrakcyjne ceny i kompleksowe wsparcie podczas organizowania dowolnych uroczystości, imprez i eventów. Jeśli chcesz lepiej poznać przygotowaną przez Andersia City Park Hotel ofertę, zapraszamy do dalszej lektury.

Czy luksusowe hotele to dobre miejsce na przyjęcia?

Jeśli do tej pory nie organizowałeś żadnych przyjęć w hotelu, możesz się zastanawiać czy jest to dobry pomysł. Wiele osób nawet nie bierze pod uwagę takiej opcji, obawiając się wysokich kosztów związanych z wynajęciem sal w hotelu, kosztami obsługi, jedzenia i całej oprawy. Tymczasem w wielu przypadkach można naprawdę pozytywnie być zaskoczonym. City Park Poznań Andersia ma specjalną ofertę na przyjęcia okolicznościowe dla osób prywatnych oraz firm. Obejmuje ona organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak:

  • śluby i wesela;
  • urodziny i imieniny;
  • studniówki;
  • wieczory kawalerskie i panieńskie;
  • spotkania klasowe;
  • jubileusze;
  • konferencje i prezentacje;
  • szkolenia;
  • firmowe imprezy integracyjne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagamy w kompleksowej organizacji każdego wydarzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne są odpowiednim miejscem do organizacji dowolnego eventu. Nasze nowoczesne centrum konferencyjne obejmuje kilka sal o różnej wielkości, a ich wyposażenie pozwala na organizację dyskoteki, jak i konferencji. Wysokiej jakości nagłośnienie, oświetlenie i pozostałe urządzenia multimedialne są tym, co wyróżnia nasz obiekt na tle innych luksusowych hoteli w Poznaniu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Andersia Hotel Poznań organizuje zarówno przyjęcia jednodniowe, jak i kilkudniowe spotkania połączone z wieloma innymi atrakcjami. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, organizujące przyjęcia dla swoich rodzin, przyjaciół i znajomych z pracy, jak i mniejsze oraz większe firmy, a także instytucje, urzędy i fundacje.

Co oferuje city park hotel Andersia?

Na terenie hotelu znajdą Państwo liczne atrakcje i niezbędne udogodnienia, aby móc w sposób wygodny i bezpieczny brać udział w organizowanym przyjęciu. Na uwagę zasługuje brak barier architektonicznych, co jest szczególnie ważne dla osób niepełnosprawnych i z innymi dysfunkcjami ruchu. Nasi goście mogą korzystać z takich udogodnień jak centrum wellness & spa, a także bogato wyposażone centrum fitness spa, będące idealnym miejscem dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez porannego treningu. Decydując się na kilkudniowe przyjęcia, goście mogą liczyć na przestronne apartamenty, wyposażone w nowoczesne i wygodne meble. Położenie w centrum miasta to kolejne udogodnienie, podobnie jak strzeżony parking dla gości. W tym miejscu chcielibyśmy również podkreślić nasze wysokie kompetencje i doświadczenie w organizacji imprez, w tym tak rozpoznawalnych jak międzynarodowe targi poznańskie. Jeśli przypadła Państwu do gustu nasza oferta i chcą na jej temat uzyskać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami.